BitClub Network- szansa na emeryturę w Bitcoin !?

BitClub Network jak już sama nazwa na to wskazuje jest to klub, więc aby się do niego zapisać musimy posiadać link referencyjny .

Zakładając konto w BitClub Network możesz dołączyć do B3TEAM dodając w nazwie właśnie „B3TEAM” np. lukasB3Team

W Bitclubie możemy kopać Bitcoin oraz kilka innych kryptowalut takich jak ZCash czy Monero lecz skupmy się na razie na BTC. Mamy do wyboru 3 pule minigowe każda z nich kopie przez 1000 dni a dodatkowo możemy reinwestować swoje BTC co da nam pracę puli w nieskończoność.

                                                                                                                    

 

To są właśnie 3 rodzaje pul wydobywczych jak widać każda z nich ma inne parametry.

Można też kupić pule za 3500$ która zawiera w sobie wszystkie 3 pule a dodatkowo dostajesz bonusy.

Gdy kupujesz udział w tych pulach, tak naprawdę kupujesz sprzęt który jest przez Ciebie wypożyczany na 1,000 dni. Te urządzenia zostały złożone w konkretnym celu wydobywania bloków Bitcoin, a my cały czas kupujemy najnowsze technologie, jak tylko stają się dostępne.

Dla każdego kupowanego udziału otrzymasz część korzyści z wydobywanych w danej puli Bitcoinów. Te prowizje są wypłacane codziennie i każda z pul ma określone wymagania dotyczące wykorzystania pewnego procentu z zarobionych Bitcoinów na rozwój, utrzymanie, elektryczność i inne koszty.

Każda osoba kupująca udział w puli otrzyma codziennie zysk z tej puli. Te codzienne zyski różnią się zależnie od wydobycia i ogólnej ilości udziałów w danej puli. Dla każdego zakupionego udziału zysk będziesz otrzymywać przez 1000 dni.

Powód dla którego nasz plan wypłat jest tak ekscytujący to, to że płacimy Ci za każdą osobę z którą podzielisz się tą możliwością. Za każdym razem gdy one zarabiają Bitcoiny z puli kopalni, Ty również dostaniesz procent zależny od tego gdzie w Twoim drzewie poleceń taka osoba się znajduje .

WAŻNE: Firma NIE gwarantuje żadnych przychodów, nia ma określonego dziennego zwrotu inwestycji, i NIE spekulujemy Bitcoinami. Zakupując udział bierzesz na siebie pełne ryzyko i korzyści związane z tym co będzie się działo przez następne 1000 dni. Bitclub będzie umożłiwiać zakup nowych udziałów tak długo, jak jest to opłacalne, po czym zamknie pule wydobywcze dla nowych udziałów i będą wypłacać należności związane z resztą pozostałych udziałów do końca trwania ich kontraktów.

Już teraz zacznij zarabiać na wydobyciu Bitcoin w BitClub.

Ile zarabiamy na pracy puli wydobywczej ?

Na tą chwilę jest to ok. 7% miesięcznie dodatkowo procent ten może rosnąć wraz z ceną Bitcoina która ostanio pnie się do góry.
Dobrą a nawet świtną wiadomością jest to ,że firma zamówiła sprzęt do kopania który da 800 Ph mocy więcej.
Aktualnie kopalnia posiada 336,46 Ph mocy i jest na 9 miejscu w rankingu kopalni. Taki zabieg przesunię kopalnię na 4 miejsce w rankingu a nam da dużo większe wydobycie.

 

No tak ale firma ma w swojej nazwię NETWORK.
Bitclub daje nam także zarobić na polecaniu. Co to oznacza ?
Oznacza to ,że za każdą osobę która zapiszę się z naszego linku  dostajemy prowizje. Cały plan kompensacyjny macie wyjaśniony na zdjęciach poniżej

Co ja uważam o BitClub Network?

Dla mnie jest to bardzo mocno rozwijająca się firma, która cały czas przystosowuje się do zmian jakie się pojawiają. Postępuje bardzo rozwarznie nie sprzedając wiecej udziałów niż mają sprzętu, przez co nie stwarzają ryzyka niewypłacalności wobec inwestorów.
Firma jest idealnym miejscem dla osób dobrze czujących się w marketingu i dobrze za niego płaci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *