Czy w internecie można zarobić bez inwestycji ? Uwaga to nie dla Ciebie

Jeżeli widzisz lub słyszysz wypowiedzi ,że można zarobić bez inwestycji to jest to na 100% kłamstwo. Zaraz wyjaśnię dlaczego tak uważam ,jestem pewien ,że niektórym pozwolę spojrzeć szerzej.

Dużo ludzi kojarzy słowo INWESTYCJA z pieniędzmi lecz nie tylko one mogą być zainwestowane. Dla mnie najprostszą i za razem najcenniejszą jest CZAS którego w przeciwieństwie do pieniędzy nie można już odrobić. Dlatego bardzo uważnie powinniśmy nim zarządzać.

Teraz już wiesz że nawet nie mając 1 grosza na inwestycję co w sumie jest błędem i tak możesz wykorzystać  do tego coś co zawsze masz pod ręką czyli czas.

Niżej opiszę kilka opcji jak możemy powiększać swój portfel używając do tego jedynie swój czas.

 

 

1.

Ten sposób często odsuwany na bok  chociaż idą za nim bardzo dobre efekty to budowanie marki osobistej na SocialMedia. Często głównym powodem niechęci do promowania tego co się robi np. na Facebook’u jest ”Co powiedzą znajomi,, „A ja nie mam co wstawiać na fejsa,, „No ale ty masz łatwiej bo ty już długo to robisz,,

Jeżeli nie masz wymówek i jesteś gotowy aby podjąć się robienia marketingu na SocialMedia to napisz do mnie TUTAJ a na pewno pomogę Ci pierwszych krokach.

 

2.

Istnieją strony zwane kranikami kryptowalut. Polegają na tym ,że dostajemy wyznaczoną ilość np. ETH (Ethereum) co np. 30 min. Można tak uzbierać swoje pierwsze krypto bez kupowania ich na giełdzie czyli nie inwestujemy pieniędzy tylko nasz czas.

TUTAJ kilka takich kraników.

 

3.

Jeżeli jesteś w jakimś programie RevShare prawdopodobnie masz nie wykorzystane wyświetlenia swojego banera.

Bez sensu jest cały czas reklamować tylko FAP czy MX ponieważ osoby zapisujące się z tych linków często są nieaktywne.  Nie twierdzę ,żeby kompletnie tego nie robić lecz zróżnicować swoją reklamę. Jest wiele stron na których są linki dzięki którym możemy polecać produkt czy samą stronę i mieć z tego profit.

Oto kilka z nich które sam sprawdziłem i tylko takie polecam. Na pewno jest wiele innych i jeżeli takowe przetestuje to pojawią się tutaj.

Złote Myśli – Księgarnia internetowa króra posiada swój program partnerski. Możemy polecać samą stronę jak i konkretne książki. Myślę że reklamowanie  książek o tematyce biznesowej może budzić zainteresowanie szczególnie w programach RevShare.

 

Aliexpress – na pewno obiła Ci się o uszy ta nazwa, ostatnio bardzo dużo ludzi zamawia produkty własnie z tego sklepu. Szczególne zainteresowanie budzą ukryte aukcje na których pod przykryciem np. myszki do komputera sprzedawcy wysyłają repliki markowego zegarka.

Oczywiście posiadają też program partnerski z którego możemy otrzymać prowizję od zakupów naszych „poleconych”. Ciekawe jest to że po kliknięciu w link na czyimś komputerze przez 30 dni pozostaję ciasteczko dzięki któremu zwiększa się szansa na to ,że ktoś właśnie wygeneruję nam prowizję.

Jak przystąpić do programu partnerskiego Aliexpress przeczytasz tutaj.

Po przystąpieniu do programu możemy reklamować różne aukcje między innymi koparki do kryptowalut na które jest teraz ogromne zapotrzebowanie. Przy cenie 300-400 dolarów zakładając że dostaniemy prowizję w wysokości 3% otrzymamy około 30 zł więc uważam że za samo skopiowanie linku jest to dobre wynagrodzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *