Plan inwestycyjny Rockwall Investments

Plan inwestycyjny w Rockwall Investmenst składa się z 2 części a dokładnie :
-Matryce

-Inwestycje (Mining kryptowalut, Fusion oraz Estate)
1. Matryce – w programie będą dostępne następujące matryce: 10$, 25$, 50$, 75$, 100$, 150$, 200$, 500$, 1500$, 6000$ i 12000$.

Matryca za 25$ jest w pewien sposób obowiązkowa ponieważ bez jej aktywacji nie zrobimy wypłaty. Jest to dobry sposób na to aby matryce się zapełniały nawet u osób które nie będą rekrutować na własną rękę.

Nie wiesz co to jest matryca ? TUTAJ dowiesz się więcej na ten temat.

W jaki sposób zarabiamy na matrycy? A no w taki ,że gdy do naszej matrycy zapiszę się 39 osób otrzymujemy 20 krotność jej wartości. Czyli gdy wypełnimy matrycę za 25$ dostaniemy 500$ oraz kolejną matrycę za 25$. Raz zakupioną matrycę możemy zamknąć 40 razy. Aby kupić droższe matryce nie musimy posiadać tych poprzednich ,możemy też kupić ich nieograniczoną ilość.

 

 


2. INWESTYCJE ( Mining, Fusion, Estate)
Mining – kopalnia kryptowalut:

W tej chwili można kupować kontrakty na wydobycie ETH. Czas trwania kontraktu to 500 dni. Minimum jakie możemy zainwestować w wydobycie to 25$. Są trzy progi cenowe uzależnione od ilości kupowanych Mhs.

1-99Mhs 25$ za 1 Mhs

100-599Mhs 24$ za 1 Mhs

600-4000 Mhs 23$ za 1 Mhs

Wymuszona reinwestycja 10%-30%.

W przyszłości firma będzie poszerzała swoją ofertę o ZCash, LBRY,    Monero ….

Zarejestruj się TERAZ

Fusion – Inwestycja w trading na giełdzie.

Do wykupienia mamy kontrakt który trwa 155 dni gdzie z tego 5 dni jest organizacyjne a naliczania są przez 150 dni. Wysokość naliczeń zależna jest od dochodów firmy do 1.5%. Czyli jeżeli nie będzie żadnego dochodu to nie będzie naliczeń. Takie zabezpieczenie uchroni firmę przed wyssaniem pieniędzy przez użytkowników a firma nie zamknie się z powodu braku pieniędzy.

 Estate – inwestycje w nieruchomości.

Myślę ,że będzie to jedna z ciekawszych inwestycji w Rockwall. Tymi inwestycjami będzie się zajmować firma z Warszawy która ma doświadczenie przy luksusowych apartamentach.

Dostępne będą trzy pakiety :

8% /rok

10%/rok

12%/rok

Procesory płatności :

Na tą chwilę dostępne są płatności w Bitcoin jednak właściciele już teraz zapewniają ,że pojawią się takie procesory płatnicze jak AdvCash, Payeer, 2Pay4You,Perfect Money oraz karta płatnicza.

 

Zarejestruj się TERAZ 

 

 

 

 

1 Comment for “Plan inwestycyjny Rockwall Investments”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *